Poslanie
PoslanieCertifikátyKrovyStrešné fólieKrytinyStrešné oknáOdkvapyReferencieNa stiahnutieČasté otázkyKontakty

Poslanie 
Certifikáty 
Krovy 
Strešné fólie 
Krytiny 
Strešné okná 
Odkvapy 
Referencie 
Na stiahnutie 
Časté otázky 
Kontakty 

 

[Home][Poslanie]

 

Poslanie týchto stránok a našej spoločnosti

Poskytnúť pravdivé a korektné informácie spotrebiteľom

 

Chceme pre Vás len to najlepšie, a preto Vám nemáme dôvod nepovedať informácie, ktoré pre Vás môžu byť v konečnom dôsledku rozhodujúce! Nerozhodujte sa podľa ceny materiálu či práce, skúste sa pozrieť aj na kvalitu a životnosť. Veď predsa nechcete Vašu strechu za nejaké to desaťročie meniť opäť, či áno? "Lacnejšia" strecha v súčasnosti nemusí vždy znamenať "lacné" riešenie do budúcnosti!!

 

Poskytnúť zákazníkom bezproblémovú dodávku a montáž strechy na kľúč

 

Nemáte čas alebo nechcete mať starosti s niekoľkými subdodávateľmi? Zverte Vašu strechu nám a my sa postaráme o všetko, čo máte Vy vo Vašich predstavách. S dodávkou a montážou kvalitných a najpoužívanejších materiálov nemáme žiadny problém. Ani v prípade, že ste si materiál kúpili sami, nemáme problém Vám prísť tento namontovať v dohodnutom termíne.

 

Dať staviteľom možnosť voľby z rôznych druhov materiálov

 

Neviete sa rozhodnúť aký materiál si vybrať? Povieme Vám výhody a nevýhody rôznych materiálov, nezastupujeme jedného či dvoch výrobcov. A navyše Vám vieme na materiály kúpené u nás poskytnúť aj nemalé zľavy. Spolu s kvalitnou montážou budete mať na dlhé desaťročia strechu, o ktorej ste snívali ako o "klobúku Vášho domova".

 

Poskytnúť kvalitný záručný a pozáručný servis nielen pre našich zákazníkov

 

V neposlednej miere Vám dávame do pozornosti aj záručný a pozáručný servis. Môže sa stať čokoľvek, veterné smršte, poškodenie strechy lietajúcimi predmetmi (nemyslíme hneď mimozemšťanov), dodatočná montáž príslušenstva, strešných okien, čistenie dažďových žľabov a pod. V každom prípade sa aj v budúcnosti môžete obrátiť na nás, montážou strechy sa naša činnosť nekončí.

 

[Home][Poslanie][Certifikáty][Krovy][Strešné fólie][Krytiny][Strešné okná][Odkvapy][Referencie][Na stiahnutie][Časté otázky][Kontakty]

Copyright (c) 2010 M&S. All rights reserved.

admin@stupka.sk