Lindab-Rova
PoslanieCertifikátyKrovyStrešné fólieKrytinyStrešné oknáOdkvapyReferencieNa stiahnutieČasté otázkyKontakty

Bramac 
Tondach 
Cembrit 
Ruukki 
Satjam 
Prefa 
Lindab-Rova 
[Home][Krytiny][Lindab-Rova]

Strechy Lindab

LINDAB AB  je medzinárodný koncern so sídlom vo Švédsku (Grevie), ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom produktou z tenkostenných oceľových plechov. Ponúka kompletné systemové riešenia v obchodných divíziach Profil a Vzduchotechnika 

Politika kvality Lindab

 

Neustále zvyšovať kvalitu našich produktov zákazníkom

Zvyšovať produktivitu všetkých procesov 

Rozvíjať spoluprácu s dodávateľmi

Chrániť životné prostredie a zlepšovať pracovné podmienky zamestnancov z hľadiska BOZP

Rozvíjať ľudský potenciál

Zdokonaľovať systém manažéra kvality

SORTIMENT

 

Profil

Maxima

Ide o úplne prvý typ strešnej krytiny značky ROVA, ktorý spoločnosť ROVA-SK začala vyrábať a odštartovala tak éru nových, kvalitných domácich plechových strešných krytín na slovenskom trhu. ROVA Profil už svojim názvom dokonale vystihuje svoju tvarovú nezameniteľnosť – profily vĺn.

Popri svojej cenovej výhodnosti si uchováva všetky plusy ostatných tvarovo odlišných variantov značkových krytín ROVA, a to nízku hmotnosť a možnosť aplikovať ju na strechy so sklonom už od 8-ich stupňov ak nie sú potrebné priečne spoje.

Mega

Goodlock

Tvar vlny krytiny dokonale kopíruje klasickú škridlu, a preto ju vyhľadávajú klienti, ktorí si potrpia na tradičný vzhľad kombinovaný s modernými, no predovšetkým rýchlymi riešeniami realizácie stavby.

Jediná značková krytina ROVA vyrábaná z malorozmerných dielcov, ktorá si však uchováva všetky výhody plechových strešných krytín. Navyše spôsobom montáže a modularitou jednotlivých dielcov je tento systém obohatený o flexibilitu predaja a ľahkú skladovateľnosť. Ďalšou obrovskou výhodou sú skrutky, ktoré sú ukryté pod Z zámkom.

Lindab Topline

Lindab Seamline

Lindab Topline je vyrábaná z vysoko kvalitného oceľového plechu s farebnou povrchovou úpravou. Spĺňa všetky estetické, technické i funkčné požiadavky kladené na strešnú krytinu. Je profilovaná do tvaru klasických skladaných škrídeľ a dáva streche dokonalý vzhľad.

Princíp falcovanej krytiny spočíva v pásoch plechu s otvorenou stojatou drážkou (falcom) kladenou od odkvapovej hrany k hrebeňu strechy. Pozinkovaný plech je opatrený lakovou povrchovou úpravou HB Polyester hrúbky 50µm, ktorá obsahuje polyamidové zrná a tie napomáhajú zvyšovať odolnosť.

 

[Previous][Up]

Copyright (c) 2010 M&S. All rights reserved.

admin@stupka.sk