Dorken
PoslanieCertifikátyKrovyStrešné fólieKrytinyStrešné oknáOdkvapyReferencieNa stiahnutieČasté otázkyKontakty

Dorken 
Bramac 

 

 

[Home][Strešné fólie][Dorken]

Strešné fólie od firmy DORKEN

SORTIMENT STREŠNÝCH FÓLIÍ

 

DELTA ® MAXX Titan

Difúzne otvorená vetrotesná poistná hydroizolácia s integrovaným samolepiacim okrajom pre všetky zateplené šikmé strechy. Vhodná aj na debnené strechy a na ochranu zateplených fasád.

Až o 30% nižšia výmena vzduchu spôsobená infiltráciou, čím sa znižujú náklady na vykurovanie až o 9%. Tepelná izolácia je z vonkajšej strany vetrotesne chránená. Až 50% sálavého tepla je odrážané: teplota v podkroví sa oproti bežne používaným poistným hydroizoláciám bez reflexnej vrstvy zníži až o 2 ºC.

 

DELTA ® MAXX Plus

Až o 30 % nižšia výmena vzduchu spôsobená infiltráciou a až o 9 % nižšie náklady na vykurovanie. Tepelná izolácia je vonkajšej strany vetrotesne chránená. Certifikované podľa DIN ISO 9001. Vďaka integrovane samolepiacej páske a hladenej textilnej vrstve na spodnej strane sa rýchlo ukladá. Rastrovaný mriežkový povrch je perfektnou pomôckou pre presné rezanie. Okraj fólie je v šírke cca 5 mm bez textílie, čo dodatočne zvyšuje tesnosť proti vzlínajúcej vlhkosti. Vysoká pevnosť vysoko zaťažiteľnej fólie s absolútnou bezpečnosťou pri chôdzi po latách a 15 ročná skúsenosť na strechách sú zárukou spoľahlivosti.

 

DELTA ® MAXX

Spodná strana so schopnosťou akumulovať vlhkosť je funkčná aj extrémnych situáciách vlhkosť sa postupne odvádza mimo strešný plášť. Hodnota Sd, rd cca 0,15 m zaručuje odvedenie prípadnej vzdušnej vlhkosti.
Vďaka hladenej textilnej vrstve na spodenj strane sa rýchlo ukladá. Rastrovaný mriežkový povrch je perfektnou pomôckou pre presné rezanie. Okraj fólie je v šírke cca 5 mm bez textílie, čo dodatočne zvyšuje tesnosť proti vzlínajúcej vlhkosti. Vysoká pevnosť vysoko zaťažiteľnej fólie s absolútnou bezpečnosťou pri chôdzi po latách a 15 ročná skúsenosť na strechách sú zárukou spoľahlivosti.

 

DELTA ® VENT N/Plus

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia pre dvojplášťové šikmé strechy bez debnenia.
DELTA-VENT N PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku.

 

DELTA ® FOXX/Plus

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. V spojení so systémovými doplnkami DELTA sú splnené požiadavky na vytvorenie vodotesného podstrešia (PHI 3. stupňa, triedy A). Vhodná aj k položeniu na tepelnú izoláciu alebo pod krytiny pribíjané priamo do debnenia.
V prevedení DELTA-FOXX PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku.

 

DELTA ® VENT S/Plus

Difúzne otvorená poistná hydroizolácia na debnenie pre dvojplášťové šikmé strechy. Vhodná aj k položeniu na tepelnú izoláciu.
DELTA-VENT S PLUS s integrovanou samolepiacou páskou pre rýchlu vetrotesnú pokládku.

 

DELTA ® Dragofol

Mriežkou spevnená poistná hydroizolácia pre všetky trojplášťové šikmé strechy bez debnenia.

 

DELTA ® FOL PVG

Optimálna ochrana všetkých striech pred prachovým snehom, prachom a dažďom. Vodotesná a predsa priepustná pre vodnú paru. Drevené debnenie môže postupne vyschýňať. V prevedení DELTA-FOL PVG PLUS ideálna pre použitie v tepelnoizolačných systémoch nad krokvami.

 

DELTA ® MAXX Comfort

Difúzne otvorená, vodotesná a vetrotesná tepelnoizolačná poistná hydroizolácia s integrovaným samolepiacim okrajom a špeciálnou 3 cm vrstvou tepelnej izolácie pre dvojplášťové šikmé strechy. Pás minimalizuje energetické straty spôsobené tepelným mostom, znižuje spotrebu energie a riziko vzniku plesní na stenách. Použitím pri rekonštrukciách sa dosiahne požadovaná hodnota U bez ďalších náročných prác (napr. nadstavenie krokiev). Vysoko zaťažiteľný, extrémne pevný a odolný pás sa jednoducho pokladá. Tvorí hospodárnu alternatívu k iným sanačným opatreniam.

Spoločnosť Dorken vyrába kompletné príslušenstvo pre fólie pod názvom Tesniaci program Delta. Viac sa dočítate v našom E-shope. Taktiež ponúka fólie pre spodnú stavbu, fasády a pod.

[Up][Next]

Copyright (c) 2010 M&S. All rights reserved.

admin@stupka.sk